Primena laboratorijskih skrining testova u populaciji odraslih žena

18.05.2019. od  09.00 časova – amfiteatar  Medicinskog fakulteta

Primena laboratorijskih skrining testova u populaciji odraslih žena

Predavači: Dr Stanislava Nikolić, Sofija Reljanović                                                                             Br.bodova 2

Za članove Udruženja sva predavanja su besplatna.

Zdravstveni radnici koji nisu članovi Udruženja, a žele da prisustvuju predavanjima su u obavezi da uplate kotizaciju u protivnom bodovi za odslušana predavanja im neće biti upisani.

Kotizacija za učesnike po predavanju:

– Za članove Udruženja – besplatno

– Za slušaoce stručnog sastanka koji nisu članovi Udruženja – 500,00

–  Za slušaoce kursa koji nisu članovi Udruženja –1.500,00

Uplatu kotizacije izvršiti na žiro račun UZRKCV 310-8249-07

Dodatne informacije na tel. 021/484 3171  ili  tel. Faks 021/526 355

e-mail: udruzenjekcv@gmail.com

O planu predavanja možete se informisati na sajtu Udruženja www.udruzenjekcv.rs

Napomena: Prema Pravilniku  o bližim uslovima za sprovođenje kontinuirane edukacije za zdravstvene radnike i zdravstvene saradnike (Služ.glasnik RS 23/2016) je između ostalog definisano i sledeće:

• Predavač akreditovanog programa mora da ima najmanje isti stepen stručne spreme kao i lica na koje se odnosi akreditovani program.

Molim koleginice i kolege sa završenim strukovniim ili akademskim studijama da se ne prijavljuju za predavanja koja drže predavači sa završenom srednjom školom, jer im Zdravstveni savet Srbije neće priznati i upisati ostvarene bodove.

• U toku jednog dana polaznici mogu da prisustvuju najviše na dva stručna sastanka.
  • Molim vas da se ne prijavljujete I ne prisustvujete stručnim sastancima koje ste već odslušali, jer vam se bodovi neće priznati.

Molim sve učesnike da zbog registracije dođu 20 minuta pre početka predavanja

Sa poštovanjem,